cl

KODAP CL

V České Lípě působíme od roku 1997. Najdete nás v centru České Lípy v Moskevské ulici 22/18.

Naši odborní pracovníci poskytují kvalitní daňové a účetní služby s důrazem na potřeby klienta. Poskytujeme portfolio běžných služeb účetní a daňové kanceláře, tj. vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd, statistických výkazů, daňových přiznání a hlášení a zastupování našich klientů při jednání s úřady.

 

Poskytujeme naše služby i obcím, rozpočtovým a příspěvkovým organizacím a neziskovému sektoru.

Naším cílem je 100% kvalita námi poskytovaných služeb a proto při hledání nejlepších řešení pro naše klienty často spolupracujeme s týmem vysoce kvalifikovaných účetních a daňových poradců, právníků a auditorů skupiny KODAP, to nás odlišuje od malých účetních kanceláří, které nemají za sebou takové odborné zázemí a specialisty na jednotlivé oblasti námi poskytovaných služeb.

Juraj Raninec - jednatel

Je smutnou realitou, že v oblasti daní a účetnictví jsou zákony a na ně navazující předpisy natolik složité, že se dnes většina daňových subjektů neobejde bez odborné pomoci. Naši klienti se mohou pokojně věnovat své hlavní činnosti, my z nich snímáme velké břemeno administrativních a správních povinností.

Mgr. Juraj Raninec
jednatel

 

Kodap skupina - daňové poradenství

mini mapa ČR Vybrat kancelář

Specializované kanceláře

+420 487 520 933

cl@kodap.cz

cs en de 

newsletter close